Liebster Award Tag

11. května 2014 v 17:23 | -D |  Mix
Ahoj lidičky!
Po dlouhé době tu mám zase nominaci:D Upřímě no...Nechce se mi moc do toho,ale budiž,alespoň si třeba nějaké věci srovnám v hlavě a vy se o mě dozvíte něco víc.Pravidla snad většina zná-napsat 10 věcí o sobě,odpovědět na 10 otázek,co vám klade ten co vás nominoval,Vymyslet 10 otázek a položit je dalším 5 nominovaným,které určíte a samozřejmě dát jim o tom vědět:D
Jdeme na to:)

10 věcí o mě:
1. Jsem neskutečně žárlivej člověk.:D Je to dost špatná vlastnost a nemám jí na sobě ráda,ale je tu...
2.Můj vzor je zpěvák Jared Leto.Je to velkej dříč a když něco opravdu chce,dává do toho všechno a je schopen si něco vytrpět pro své sny..
3.Nejsem tak úplně věřící,ale modlim se téměř každej večer.
4.Chci pomoct ke světovému míru.Dlouho jsem tápala,jak to udělat a nakonec se rozhodla pro politiku..Takže jednou mě volte:D
5.Mám nehorázně výraznou mimiku,takže všichni umíraj,když dělám ksichty:D A bohužel je z toho i dost problémů:D
6.Mojeho úplně nejlepšího přítele jsem dostala když mi byl rok a půl a je to můj plyšovej pes.:D
7.Neustále si zpívám.Všude a pořát a to je můj hlas,tak čistej jako když přišlápnete kočce ocas.
8.Všechno přehnaně řeším.Jsem řešitel,jak nikdo.Kvůli jedné blbé bezvýznamné větě se dokážu trápit klidně 14 dní.
9.Bojuju za práva homosexuálů!Neměli by být společností,tak odsuzováni.Zvlášť ne muži.Dělá to příroda a oni za to nemohou.
10.Rychle přejímám něčí chování.Když jsem s někým hodně dlouho a ten člověk se mi líbí,začnu mít stejné móresy a celkový postoj jako oni ...Nevím proč!?

10 otázek od Kačky:
1.Jsou peníze důležité??? Do jisté míry ano.Jsou potřeba k tomu abyste si mohl udržet rodinu a i přátele ve zdraví a dobrém prostředí,ale na světě jsou i mnohem důležitější věci než jsou peníze.
2.Jak vnímáš rychlost dnešního světa? Někdy je to až smutné,jak všichni spěchají.Chápu,že doba jde neustále dopředu,ale neustálá aktualizace a měnění věcí v lepší a lepší,může zavinit to,že se lidé přestanou orientovat.Stratí přehled a jsou ušlapáni rychlostí naší společnosti.Někdy by se lidé měli na ulici zastalit a zeptat se sami sebe,kam že to vlastně spěchají a proč..
3.Jaký je tvůj největší zážitek? Nic v mém životě nejde označit jako ten největší zážitek.Každý den je jedno velké tajemství a když praskne a ty nad ním večer v posteli přemíšlíš,uvědomíš si,jak bylo to tajemství úžasné a po každé je jiné,lepší či horší nebo větší...Ale dobře by na tuto otázku seděl jeden citát: 2 nejdůležitější momenty v životě člověka jsou den,kdy ses narodil a den,kdy jsi zjistil proč.
4.Stydíš se? Neustále.Za to,co jsem provedla,co jsem si myslela,co jsem chtěla udělat,..Ale to je jedna z přirozeností člověka...Nejčastěji se stydím ale za sebe..
5.Jaký máš názor a vstah k poruchám příjmu potravy(bulimie,anorexie,obezita,...)? Přijde mi to jako spíše onemocnění moderní doby.Úkaz toho,jak se neustálé "zkvalitňování" všech věcí,teď zejména potravin,léků,reklam na krásu a podobných věcí,může zvrtnout.Je mi líto lidí,co tím trpí.Je to onemocnění jako každé jiné a najhorší je to,že si to člověk dělá sám svojí psychikou a svým jednotvárným přemýšlením nejčastěji...
6.Věříš v nadpřirozeno? Těžko říci.Nemyslím,že nad námi přímo stojí bůh a řídí naše činy,protože kdyby byl,tak se na světě neděje tolik špatností dobrým lidem,Ale myslím si,že někdo,kdo s námi nemluví přímo a jen nás sleduje,možná se nás i snaží upozornit na svou existenci,že někdo takový tu je.
7.Myslíš si,že se lidé mění?Dříve jsem byla toho názoru,že ano,ale po zkušenostech z okolí jsem došla k názoru,že to není možné.Každý jsme nějaký,každý jsme se narodil s nějakými vlastnostmi a je těžké je odbourat.Ikdyž si změníme image,přetvařujeme se,jednáme s lidmi jinak a vlastně změníme i chování,tak vždycky v nás zůstane ten kousíček našeho pravého já a nikdy neodejde.A když potom shrnete všechn tu přetvářku a změnu pryč,stojí před vámi ten samý člověk,jako před tím.Je to jako vzít si masku.Je jen na chvíli a uvnitř je jádro,uvnitř je ta pravá tvář,která se nemění.
8.Závidíš někomu něco? Závidím tolika lidem,tolik věcí.Nechci mít v sobě ten pocit závisti,vím,že každý má být rád za to,co má,ale když sám sebe nemáš rád,nejde nezávidět jinému jeho osobité, oblíbené "já".
9.Jaký by byl život v ráji? Slepý jako je to v Bibli.Když jsi zaslepená a nevidíš to špatné a záporné na ostatních lidech,tak jsi vždy šťastnejší,protože tě nemusí trápit a nemusí ti být líto to,co člověk dělá špatně a můžeš ho brát takového jaký je.
10.Co chceš,aby bylo za 10 let? Překvapení..

10 otázek pro nominované:
1.Kolik dní(měsíců,týdnů,let,životů...),si myslíš,stačí na to,aby jsi poznala,co to znamená slovo milovat?
2.Jaký je tvůj názor na homosexuály?
3."O život můžeš přijít mnoha způsoby,smrt je jen jeden z nich."-Jak bys vysvětlil/a tento citát?
4.Co podle tebe stačí ke štěstí?
5.Jaká je tvá oblíbená povídka?A od koho?
6.Znáš někoho,kdo se dokázal změnit?
7.Věříš na osud?
8.Co je pro tebe krása?
9.V jakém století by ses chtěl/a narodit?
10.Lituješ se?

Snad byli odpovědi na otázky dostačující,dyštak mi napište do komentářů,kdyby jste chtěli něco vysvětlit,protože jsem psala dost nepřehledně-mám teď hodně filozofickou náladu.:D A jsem moc zvědavá,jak se budou líbit mé otázky nominovaným:)
Dále nominuji:

Charlleen
Kačku
E.
Sheilu
Jessie

:) Děkuji za přečtení.
See U later :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 markeet123 markeet123 | E-mail | Web | 11. května 2014 v 19:09 | Reagovat

Vidím, že Libster awards TAG ještě stále funguje :) !! Super :)

2 Jessie Jessie | Web | 11. května 2014 v 19:54 | Reagovat

Jééé.
Pokusím se co nejdřív článek napsat :) Děkuju za nominaci :)

3 Kačka (osobnivesmir.blog.cz) Kačka (osobnivesmir.blog.cz) | Web | 11. května 2014 v 21:36 | Reagovat

Napíšu ti odpovědi do komentářů. Nechci pracně vymýšlet o sobě fakta a nové otázky. Oplácení nemusím.
1.Kolik dní(měsíců,týdnů,let,životů...),si myslíš,stačí na to,aby jsi poznala,co to znamená slovo milovat?
To je vážně těžká otázka. Ještě jsem lásku nepotkala, ani osudovou, těžko říct. Někomu stačí vteřiny, minuty, týdny, měsíce, roky. Někomu nestačí celý život.
2.Jaký je tvůj názor na homosexuály?
Nic proto nim nemám. Toleruji je. Asi je homosexualita zvláštní. Lidé na ní nejsou ještě tak zvyklí. Chce to čas. Jen mi přijde trochu proti přírodě adopce dětí u párů s jinou orientací. Já vím, že to ode mě není hezké říkat, ale přijde mi, že dítěti chybí rodič opačného pohlaví. Navíc jsou děti homosexuálních párů jsou častějším terčem pozornosti a šikany.
3."O život můžeš přijít mnoha způsoby,smrt je jen jeden z nich."-Jak bys vysvětlil/a tento citát?
Musím zmínit tento citát: Člověk umírá tolikrát, kolikrát ztratí přítele Francis Bacon. Na ten jsem si vzpomněla při čtení této otázky. Jde to to, že člověk "umře" už tehdy, když už nežije, ale jen přežívá. Zaprodání duše ďáblu je také možné vysvětlení tvého citátu. Jo teď jsem si vzpomněla na chození jako tělo bez duše. Ten tvůj citát je moc komplikovaný.
4.Co podle tebe stačí ke štěstí?
Peníze. Kecám. Peníze jsou mnohdy řešením. Láska, spokojenost, bezpečí, důvěra, nové zážitky a věci?
5.Jaká je tvá oblíbená povídka? A od koho?
Povídka? :D Asi se ti přiznám, že jsem četla povídky o 1D. :) Přečti si Dark od Hannah Rawr nebo českou Latte Macchiato  od Elis.
6.Znáš někoho,kdo se dokázal změnit?
Jo. Dost lidí. Bývalé spolužačky, lidi kolem mě a zmiňovanou kamarádku, která začala fetovat. Je jen otázka, jestli jsem ty lidi doopravdy znala. Podle mě se lidé mění. Většinou k horšímu.
7.Věříš na osud?
Nevím. Možná. Kdyby mi byl naklonění a žila bych lepší život, bylo by to lepší.
8.Co je pro tebe krása?
Vše, co je v člověku krásné, je očima neviditelné.
Saint Antoine De Exupéry (Malý princ.) Asi se mi zalíbilo ti odpovídat citáty. :) Pro mě krása??? Podle mě já krásná nejsem. Krása je povrchní i duševní. Nevím, jak to vysvětlit. Asi něco, co je člověku příjemné.
9.V jakém století by ses chtěl/a narodit?
To nevím. Asi, jak jsem se narodila. Možná v jiné rodině, v jiném městě, v jiné zemi. Na druhou stranu můžu být ráda za to, co mám. V chudé Africe nebo Asii bych se asi nechtěla narodit.
10.Lituješ se?
Jo. Vyčítám si hodně věcí. V jistém ohledu se nemám ráda. Když nad tím tak přemýšlím, tak se možná i lituju. Bože, já jsem případ!

Musím říct, že jsi položila velmi záludné a pekelně složité otázky.

4 Steeeva Steeeva | Web | 12. května 2014 v 14:19 | Reagovat

odpovede na otázky si napísala dobre a pekne vysvetlila :)a je tomu dobre rozumieť

5 Charlleen Charlleen | Web | 12. května 2014 v 16:10 | Reagovat

Dalas teda luxusní otázky! :D Já vím proč si stebou tak rozumím! :D A už je máš ty odpovědi na blogu :D Pokud není dostačující, napiš a vypíšu ti toho víc :D

6 Charlleen Charlleen | Web | 12. května 2014 v 16:13 | Reagovat

Joo, a promiň .. tou žárlivostí jsem se nechala inspirovat od tebe :D snad nevadí :3 :D

7 Charlleen Charlleen | Web | 12. května 2014 v 18:24 | Reagovat

Víš co, k té první otázce.. já sem přesně ten typ člověka který je beznadějnej romantik, úplně ujíždím na slaďácích a tak :D takže to mám z toho :D
Joo, to je faajn! :D

8 E. E. | Web | 12. května 2014 v 18:53 | Reagovat

Hm pěkný díky za nominaci :-)

9 michelle018 michelle018 | Web | 31. května 2014 v 19:20 | Reagovat

1,2,7-10 mám společné. Zbožňuju 30 Seconds to Mars a Jareda, neskutečně žárlím a miluju, když můžu něco řešit :D . A rozhodně bych ti nepřála slyšet mě zpívat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama