Březen 2014

Spring favourite!

30. března 2014 v 18:00 | -D |  Favourite
Hey guys!
Jak se vám vede všem?Mě ..no...ani nevím.Nějak zatím přežívám.Dneska vás mimochodem čeká další článek k jaru!No budou to jak jinak než moje favourite!Snad si je užijete,tak dost kecání a jdete na to!

1.Jarní vůně jsou moc důležité pro navození jara u všech smyslů!A tak tu máte ukázku jedné z mých oblíbených jarních voňavek!Její jméno je Trézor in love od Lancome Paris.Je to takový svěží,elegantní,svůdný parfém.Jsou v něm smíchány vůně nektarinky,bergamotu,broskve a srdce přechází až do turecké růže a jasmínu.Prostě stojí za zkoušku!Snad vám zavoní.
2.Jarní nehtíky jsou snad jasnou položkou ve favourite:D.Je to taková stálá položka ve všech favourite!Tématem na jaro jsou samozřejmě květiny,rozkvetlé stromy,třpytky,teplé barvy a snad dál nemusím pokračovat..


Abych nezapoměla- taky Brunettini oblíbené Daisy:D

3.Rtěnky jsou taky takové stálice v mých favourite,takže tu nesmí chybět:D Že ano je jaro,takže klasika-růžovoučká a pastelová červená jsou nejlepší.Celkově pastelové barvy jsou na jaro cool!Ne moc výrazné a svítivé,spíše do světlejších odstínů a střídmé.Tím se nedá nic zkazit!


4.Decoration jsou taky na jaro potřeba!Z Valentýnu se to o tolik nezmění.Jen odstranit srdíčka a ponechat květiny,to je krásně jarní!A samozřejmě svíííčky!Jsem cvok do svíček...Bethany třeba udělala jedno krásné videiko,tak pro ty,kdo ho neviděli:
5.Co si upéct na jaře?Něco svěžího s čerstvým ovocem a pokud možno dietního,aby se dalo po zimě něco schodit:D
Nooo co třeba něco jako je koláč s lesními plody nebo třeba kokosová buchta či piškotobanánový dortík?

6.A co na jaře k pití??Rovněž něco osvěžujícího!Já osobně bych volila nějaký vychlazený shake!Třeba rozmixované banány s mlékem a jahodami!Ňam!Ale muže být i jednoduchá ledová citronová limonáda!?Proč ne?
7.Outfits taky nesmějí chybět!Opět vhodné jsou vzory květin,teplé barvičky a začneme už se sukněmi!Ale na druhou stranu svetry stále přetrvávají!:) Kombinace letních sukní a zimních svetrů může být až překvapivě módní!A je to něco mezi těmi dvěma ročníma obdobíma,což je jaro!
Tak to bude pro dnešek vše!Snad se vám článek líbil a přinesl vám i nějaké nové nápady!
Dotaz:Chcete jarní recept na nějakou dobrotu??A když tak na jakou??Prosím napište do komentů!
See you later honeys!:)
-D


Podfukáři

28. března 2014 v 17:30 | -D |  Recenze
Hi!
Jak se daří??U mě nooo stereeees!Jelikoš zítra mám s "dramaťákem"velkou přespávačku a generálku ohledně divadla.Celé se to musí sfouknout za 2 dny!Musím umět scénář atd...:P..Určitě na mě bude lektorka ječet nejvíc:D Jsem tam první rok a je to znát..Prosím držte mi palce..:/ A s tím souvisí i to,že se během víkendu nedostanu na počítač a asi nestihnu obíhat!-Omluva...Ale článek na neděli mám přednastavený,tak alespoň něco ne??:D
Jinak dnes nás čeká recenze na film podfukáři!Tento film je z roku 2013 a je o kouzelnících!Na konci filmu vás čeká ohromný šok, a proto mě opravdu dostal!

O čem to je?
Skupina čtyř špičkových iluzionistů "Four Horseman" v napínavé hře na kočku a myš s FBI a finančními magnáty. Team iluzionistů se kromě přípravy svých show zabývá také organizací bravurních a efektních bankovních loupeží zaměřených proti zkorumpovaným finančníkům. Během svých grandiózních vystoupení pak tito novodobí Robinové Hoodové nejenže loupež v přímém přenosu provedou, ale následně nechají "zabavené" peníze pršet na ohromené diváky...Samozřejmě toto není jediné famózní představení,které nebídnou lidem,ale námět ke všem jejich podfukům dal někdo jiný a otázkou zůstává kdo?

Hrají:
4 jezdci-Jesse Einsenberg,Woody Harrelson,Dave Franco,Isla Fisher
Hlavní vyšetřovatelé-Mélanie Laurent a Mark Ruffalo
Odhalovač kouzelnických triků-Morgan Freeman
Investor jezdců-Michael Caine

Můj názor:
Ten film mě vážně dostal.Nevěděla jsem,co od něj čekat a předčil moje očekávání!Najednou jako byste fakt uvěřili v magii!Ty kouzla jsou tak opravdová,že je to až neuvěřitelné!A poté když je tam odhalí,tak je to jako by vám ukázali matematický postum k nevypočitatelnému příkladu!Je tam všechno-akce,láska,zamyšlení,smysl! A nejhustší je konec!U jiných filmů či knížek to i vycítíte,kdo je asi hlavním strůjcem,ale tady jsem se teda šeredně zmýlila...Musíte dávat pozor už od začátku,aby jste pochopili věci,co jsou až na konci.

Hodnocení:
Jak jste si mohli všimnout,tak film se mi opravdu neobyčejně líbí!:D Doufám,že po zkouknutí se bude líbit i vám a tak mu dávám 9,5 z 10.

Ukázky:

Naprostej sexouš:D

Snad se vám recenze i film líbili/budou líbit a to je dnes vše.
Zatím bye!:)

Kontrola affs!

26. března 2014 v 21:23 | -D |  Info site
Zdárek!
Takže řekla jsem si,že bych si měla na blogu udělat trochu pořádek.Srovnala jsem si rubriky-přidala nové a ty ne moc aktivní jsem odtranila.Dalším krokem k lepšímu uspořádání by měla být i kontrola affs.Mé "spřátelené blogy" si rozdělím do čtyř skupin-Normal,Elite,Sisters,Girlfriend.(Poslední kategorie je velmi spešl a může obsahovat pouze jednoho člena:D)
Předběžně jsem udělala rozdělení podle toho,jak moc obíhám vaše blogy,jak si rozumím s blogery a jaké typy článků upřednostňuji.
Některé blogy taky zatím pořádně neznám,protože jsou v mých affs velmi krátce(méně než 2 týdny) a tak se uvidí časem,jak moc si budeme rozumnět a je možné přeskupení.Každé nově přidané affs je v Normal,takže nic není napevno.
Předběžný rozpis:

1.Normal:
E.
Jessie
Viscovim
Kačka

2.Elite:
Steeeva
Markéét
Perla
Sheila

3.Sisters:
Annie
Charlleen

4.Girlfriend:
Brunette girl

Kým si nejsem jistá je Sheila-Normal/Elite??Jak chceš?A jinak je to na vás,jestli se vám to takhle líbí nebo byste chtěli být víš či níž??Počítám s tím,že jsem na vašem blogu na stejné úrovni a mám tak stejně časté obíhání a stejné podmínky.
Normal:2x-3x do týdne
Elite:3x-4x do týdne
Sisters:4x-5x do týdne
Girlfriend:6x-7x do týdne
Opakuji je to předběžné a veškeré změny,který byste uvítali přicházejí v úvahu po vzájemné dohodě.A taky bych chtěla poprosit,aby jste mi dali o každém pozastávku nebo když víte,že celý týden máte plno práce a blog nestíháte vždy vědět.Další věc o kterou vás prosím je dodržovat častost obíhání,jakou si určíme;)
Ráda bych kontrolu uzavřela a dala sem vyhodnocení až po okomentování všech mých affs.Chci aby byli všichni obeznámeni a souhlasy s novým uspořádáním.
Tak co na to říkáte??Líbý/nelíbí??
A samozřejmě jestli má nějaký jiný blog zájem o spřátelení může se sem zapsat!Ráda přivítám nové tváře;)
Mimochodem chtěla bych začít přidávat články častěji,ale nevím jestli budete stíhat obíhat.Většinou se moc komentářů od některých nezobrazuje a chci se ujistit,že souhlasíte s častějšími články??
-D

Jak s tím hnout?

25. března 2014 v 12:12 | -D |  Citáty
Když jsem poprvé slyšela o Janu Palachovi, vedlo mě to k dlouhému zamyšlení a nakonec sem dospěla k názoru,že to byl ne zrovna správný způsob,jak přimět lidi k činu.Je to taková škoda lidského života!Promrhaná lidská duše,která mohla lidstvu přinést něco nového a krásného.Zkrátka můj názor byl,že by bylo lepší se pokusit na to jít jinou cestou.Snažit se lidi přesvědčit,bojovat proti režimu jinak a ne se zrovna obětovat lidem,u kterých stejně nevíte jestli se po vašem činu konečně k něčemu odhodlají...Co když vaše smrt byla zbytečná??...Samozřejmě vím,jak bylo těžké v té době si něco prosadit nebo zkusit se vspouzet proti síle státu a těch nahoře.Ale přece jen taková škoda lidského života...
Pak jsem ale schlédla film něco na způsob Romea a Julie a napadla mě hned oponující myšlenka.Na konci toho filmu se totiž konečně 2 znepřátelené gangy usmíří,ale až nad mrtvým tělem Romea(Tonyho)...Ten člověk musel zemřít,aby si všichni konečně uvědomli vážnost situace.Musel někdo vykonat ten krok vstříc samotnému peklu,aby si ti lidé uvědomili špatnosti,které se dopustili na hodném,neviném člověku,jež byl jen nebohou obětí rivality mezi dvěma skupinami dětí,kterým musel zemřít člověk před očima,aby dostali rozum a konečně vyspěli!Je to stejný důvod,proč dělají puberťáci v rozvrácených rodinách,co největší potíže.Chtějí pozornost a až poté,co rodiče uvidí tu nejhorší možnou variantu toho,co se může stát,otevřou se jim oči.Proč si lidé uvědomí své chyby až tehdy,kdy už je příliš pozdě!?


Springy shoes!

22. března 2014 v 9:41 | -D |  Fashion
Hi!
Jak jsem tak projížděla svůj blog,všimla jsem si,že dlouho nebyl článek na téma fashion!Měla bych to rychle napravit a tak to rovnou spojím s mýma nedávnýma nákupama.
Byli jsme v Letňanech pro jarní boty a koupili hned dvoje s mamkou dohromady.1. byli klasický šedý látkový tenisky z FaF.
A ty druhý mě vlastně přiměli k tomuto článku.Jsou to polobotky na kaničku a jsou šedobílé a kraječkama.Mám je z Bati asi za 1400 Kč.
Procházeli jsme všechny možný obchody s obuví,ale hlavně v Batě jsme si mohli všimnout toho,že se sem vrací styl "1. republiky",jak to nazval můj otčím!Jsou to polobotky většinou na menším dřevěném podpatku s krajkami,dírkované a ve tvaru,který spíše nosí pánové.Ale překvapivě mě dostali!Zkoušeli jsme si asi troje a nemohli se rozhodnout!
Když koukám na růzlé Hauly na youtube,tak mi přijde,že je celkem nocí Zoella.Hodí se k džínám i sukním,což je výhra!A taky je většina z nich na kaničku,což jim dodává na originalitě.Podpatek samozřejmě mít nemusejí-pak jsou to třeba ty,co jsem si pořídila já!
Tady jsou ukázky:
A tyhle mám já(jsou to spíš oxfordky):
Myslím si,že většina lidí se mi vysměje s komentářem:"Bože!Tohle nosej starý babči!To už dávno není v módě!"
Ale podívejte se na lacláče!Nikdo by si je ještě před dvouma rokama neodvážil vzít ani na zahradu a dneska jsou toho plný krámy!A lacláče nejsou zdaleka jediný produkt,který se obnovuje!Jedním z příkladů jsou třeba i tyto boty.
Pohodlné,módní,hodící se ke všemu.Tak proč předsudky?
-DLiebster Blog Awards-2.

19. března 2014 v 18:00 | -D |  Mix
Hey!!
Jsem tu zas po trochu delší době-pardoon,ale snad vás ten článek bude o to víc bavit!..
Minulé Awards si asi nikdo nečetl,takže doufám,že tentokráte bude větší zájem:D Nominovala mě Sheila a myslím,že tolik k úvodu a jde se na věc!

10 faktů o mě:
-Jsem sobec největší na světě!
-Miluju citáty a když mám chuť všechno hodit do kopru,stačí si jich pár přečíst a hned se mi vrátí chuť do života.
-Obdivuju slony díky jejich chytrosti a citu!
-Nejvíc z celého dne si užívám snídaně!Nejvíc se dycky napucnu a jsem spokojená:D
-Jsem děsně uzpívaná,ikdyž jsem falešná jak vrána!Všichni by mě za to nejradši zabili:D
-Nesnášim to,jak všichni přeceňujou fotbal!Jsou to všechno zbytečně investovaný miliardy do hráčů,turnajů,lístků na zápasy a toho všeho!Přitom by se ty peníze mohli využít o mnoho efektivněji!
-Do dneška spim s plyšákem:D(Jmenuje se Punťa a je mu 13 a půl)
-Tanec a psaní-to jsou dva moje nejoblíbenější způsoby projevu!
-Jsem naládová jako počasí v tomhle školnim roce.
-Snapchatuju od rána do večera:D

10 otázek od Sheily:
1.Baví tě cestovat?-Jasně!Hrozně moc!Chtěla bych sjezdit celej svět!Poznávat ty odlišný kultury,krajiny,lidi! Jednoduše ano,já přímo žeru cestování!
2.Jaký máš názor na mě?-Noo zatím se moc neznáme,ale vím o tobě,že dobře píšeš,máš vkus,co se týče seriálů a filmů a jsi mi sympatická!:)
3.Jaká země tě láká?-Všechny!Ale jedny z těch nej to jsou asi Austrálie,Keňa,celá Severní Amerika,Japonsko,JAR.
4.Deštivé počasí,tvůj názor?-No jednou začas ho mám fakt ráda!Za prvé je po něm užasný vzduch!A za druhé je to příjemná atmoška-vzít si hrnek horkého kakaa,teplou deku,dobrý seriál a jen poslouchat to bubnování kapek deště do oken!
5.Oblíbený dezert?-Noo já jich mám!Mě stačí jako dezert třeba i jen dobré ovoce,ale jinak si většinou pochutnám na kokosové buchtě nebo cupcakes!
6.Párty nebo kino?-Och nevím!:D No podle toho jaká párty.Když je to ve čtyřech,jen nej kamarádi a malé posezení,tak to mám ráda,než zas být asi někde v klubu...Ale kino je na jednu stranu taky super!Mám ráda oboje naplánované pěkně po sobě!:D
7.Jsi spíš uzavřený typ nebo upovídaný??-No upovídaný:D Dokážu toho nakecat!A ráda se seznamuju!Ikdyž poslední dobou už vlastně nejsem zas tak živá..
8.S kým by ses chtěla potkat?-No těch je!Určitě nějaké ty celebrity,ale i ti významní politici nebo spisovatepé mě zajímají!Nakonec by to asi byla J.K. Rowling.
9.Baví tě míčové hry?-No tak určitě!Vždycky mě bavili a i mi celkem šli,jestli se mužu pochválit:D Ale poslední dobou už je moc nehraju...
10.Tvůj názor na šikanu?-Šikanu provádějí lidi,kteří se cítí nedocenění a navýrazní.Chtějí mít nejspíš pocit,že oni konečně jsou někde pánem a někdo k nim má respekt!Cítí se pak jako kingové,ale je to ubohost!Hlubový úpadek lidstva jako je třeba i celá dinastie Kimů.(Nevím proč to sem pletu,ale oni jsou taky hluboký úpadek lidstva)

10 otázek pro nominované:
-Tvůj názor na homosexuály?
-Jednáš spíš impulsivně nebo s rozmyslem?
-Tvůj nejoblíbenější dopravní prostředek?
-Oblíbený díl Harryho Pottera?
-Kde nejčastěji nakupuješ?
-Oblíbená značka bot?
-Který seriál nejvíce sleduješ?
-Jaký největší průšvih jsi kdy udělal/a?
-Co nejčastěji pečeš?
-Nejčastější slovo,které říkáš?
Snad se vám článek líbil a další nominovaní jsou tito:
E.
Viscovim
Sheila
U příštího článku bye!:3Rose's diary - part 7.

17. března 2014 v 11:35 | -D |  Povídky
Kráčel si chodbou a ve tváři měl zamyšlený výraz.Oba muži v uniformách se zastavili u první cely,ale on pokračoval dál,dokud nedošel až k poslední cele.K té mojí.Zastavil se a začal si mě prohlížet.Cítila jsem na sobě zvědavé pohledy Anab a Angeliny,ale nevnímala jsem je.Existovala pro mě jen jeho tvář.Jeho krátké tmavé vlasy neposlušně ročepířené,které přímo toužili po pohlazení.Jeho lícní kosti lehce vystoupající pod hladkou kůží.Jeho oči s dlouhými řasami říkající všechno a zároveň nic.To všechno mě přimělo k tomu,že jsem od něho nedokázala odtrhnout pohled.Když jsem si uvědomila,že na něj zírám s téměř otevřenou pusou,rychle jsem uhla pohledem a předstírala,že se dívám na klíče schované v jeho dlani.On na mě ale stále zíral pohledem,ze kterého jsem neuměla nic vyčíst.
"Rose"Vydechl konečně a v jeho hlase zaznívala něha,jaká mě v tu chvíli absolutně ochromila.Náhle jakoby se vspamatoval a přepnul na modul kultivovaného pána domu:"Jste žádána nahoře v salónu.Prosím vás,aby jste šla se mnou a netropila potíže,jak má vaše nezkrotná povaha ve zvyku.Nerad bych volal posili."Mluvil se mnou jako bychom si byli rovni,což bylo v momentě,kdy já jsem seděla před ním za mřížemi celá vyčerpaná a otrhaná,celkem vtipné.Tón hlasu zračil odlehčenost a ve tváři měl náhle lišácký výraz,jaký jsem u něj už dobře znala.Zvedla jsem se na nohy a podívala se mu zpříma do očí.
"A kdo si mě žádá??"Neodpověděl.Jen mi jedním rychlým pohybem odemkl celu a pustil mě ven.Divila jsem se mu,že tak riskuje.Pustí mě ven bez pout a nebojí se.Mohla bych ho s klidem na místě zabít a posily by mu byli k ničemu.Náhle z kapsy vyndal pouta a vyzívavě se na mě podíval.Chtěla jsem vědět o co mu jde a byl tak hezký,že bych ho nedokázala zabít.Rozhodla jsem se s ním hrát jeho hru a nastavila ruce,aby mi na ně mohl nandat pouta.Zachvíli už jsme tiše stoupali po schodech nahoru.Šla jsem před ním s rukama za zády,které mi držel svázené.Měl tak hebké ruce...Přestaň Rose!!Měla bys ho na místě zabít a ne se tady nad ním rozplývat!Zavedl mě do místnosi zařízené v romantickém stylu.Byla tu jedna obrovská pohovka plná polštářů a dek.Nedaleko ní stála přímo naproti sobě dvě křesla rovněž ověšené přikrývkami.Okna byla dokořán a do pokoje se vkrádalo sluneční světlo skrz tenoučké,dlouhé,bílé záclony,které ve větru povlávali tak ladně až vypadali jako živé.Nábytek byl zařízen ve starobylém stylu.Skříně se loupali a na stěnách byli oprýskané tapety.Bylo však vidět,že toto je úmysl desingera a navozovalo to klidnou atmosféru.Julian mě posadil na jedno z křesel a sundal mi pouta.Zadíval se mi do očí a nic neříkal.Rozhodla jsem se tedy,že začnu první.
"Proč jsem tu??O co jde??Co se děje??"vyhrkla jsem bez přemýšlení.
"Nevědomost je dar.Proč jsi tak zvědavá Rose?Nech mi moment přakvapení."Chvíli jsem uvažovala o jeho slovech.Má něco za lubem.Znovu mě překvapil tón jeho hlasu,který naznačoval,že mluví se sobě rovnou a ne s krvavou děvkou,jak nás bral jeho bratranec.Přimhouřenýma očima jsem ho sledovala,což ho zjevně pobavilo a rozesmál se.Byl to krásný nenucelý smích.
"Proč je tak těžké uvěřit tomu,že nemám postraní úmysly??"Jako by mi viděl do hlavy.To mám tak čitelný výraz?"Jen jsem s tebou chtěl mluvit."
"Lidé jako vy a váš bratranec s dívkami jako já nechtějí jen tak mluvit."vyštěkla jsem a on zvážněl.
"Já nejsem jako on."
"Ne??A proč s tím tedy něco neuděláte??Kdyby se vám nelíbil životní styl,který tu vládne,pokusil bysme se to změnit!Ale vy jen přihlížíte."
Měl ve tváři výraz, ze kterého jsem neuměla nic vyčíst."Není to tak lehké,jak si myslíš.Gregor není hloupý,má své názory a dává si pozor,koho si zve do svého domu."
"To jsou jen chabé řeči.Myslela jsem,že ty jsi chytřejší než on."
"Jsem.Ale on má peníze,majetek a svoje lidi.Já nemám takový vliv jako on." Ušklíbla jsem se. "Já vám chci pomoct. Nerad se dívám,když někoho takhle zneužívá a věř mi,že kdybych mohl,zarazím to.Ale zatím na to nemám prostředky."
"Zatím??A ony někdy budou??"
"Doufám v to."Sklopila jsem oči.Byla jsem ráda,že není jako jeho bratranec,ale mrzelo mě,že s tím nemůže nic víc dělat.
"Proč jsem teď tady?"zopakovala jsem otázku.
"Protože jsem tě chtěl vidět."
"Proč??"podívala jsem se mu do očí.Jen se usmál a neřekl nic.Neklonila jsem se k němu blíž."Proč se snažíš být stále tak tajemný??"
Naklonil se ke mě:"Protože,kdybych byl čitelný,neměla by ses na co se ptát." Zrychlil se mi dech.Naše vzájemná blízkost ve mě probouzela chtíč.Už dlouho jsem nebyla s jiným mužem.Jako by mezi námi jiskřila jakási energie.Seděla jsem jako na jehlách a neodvážila se ani mrknout.Byl to on,kdo se pohnul jako první.Přiblížil rty k mým a lačně se na ně díval.Prahla jsem po jeho polibku jako leklá ryba po kapce vody.Už jsme byli jen centimetr od sebe a já sem byla ta,co to nevydržela a vrhla se na něj.Náš polibek byl něžný,ale postupně přidával na dychtivosti.Ústa už nám nestačili.Začala jsem mu rozepínat bílou košili a on mi opětavě pomáhal.Jen,co byl do půli těla nahý,byla jsem na řadě já.Stále jsem na sobě měla ty potrhané,krátké šaty a tak to šlo snadno.Rozepl mi zyp na zádech a pomalu mi stahoval šaty níž a níž,až jsem byla jen ve spodním prádle.Líbal mě na krku,na klícní kosti,na ňadra..Snad po celém těle.Nemohla jsem se už dál držel zpátky a začala mu rozepínat opasek.Byla jsem v jeho moci a už nebylo cesty zpět.

2.Dream-Macrons

12. března 2014 v 21:56 | -D |  Dreams
Hi!
Tak co nového???U mě nooo zatím nic řekla bych.Stále mam jarňáky a tak nějak plánuju,co budu dělat:D Sem doma-asi první jarňáky doma,co si pamatuju!Dycky jezdíme na hory,ale jelikož je zima,jaká je:p...
Tak tedy pro dnešek sem si pro vás připravila druhý díl třicetidílného článku-30 dreams!
Nebudu zdržovat a hned vám objasním,co se skrývá pod názvem "Macrons".

Macrons asi všichni znáte.Je to užasně chutnající lahůtka vypadající asi nějak takhle:
Jednou jsem je zkoušela péct a dopadlo to katastrofálně!Ty dvě houstičky mi vůbec nenakynuly a krém uvnitř byl uplně tekutej!:D Přísahám,že jsem to dělala přesně podle receptu!:D
No naštvala jsem se a rozhodla se,že je prostě musim někdy ochutnat!Nejspíš je prodávaj u nás taky na každym rohu,ale když už,tak už!Zařekla jsem se,že chci alespoň jednou za život jet do pekárky jménem Ladureé,kde dělaj ty pravý a nejlepší macrons!Je to ve Francii,odkud ostatně macrons pocházej.Ladureé má pobočky po celym světě,ale zní to mnohem líp a navíc je to takový symbolický-jet do tý úplně původní!
Zkrátka položka "Zajet si do Francie na pravý Macrons" je stále v mym seznamu!Ale aby si někdo nemyslel,tak s pečenim to nevzdam!Pochopila jsem,že to nejspíš doma s internetem nedam a tak chci najít někoho,kdo to umí a pořádně se to naučit.A s tim souvisí moje prosba:Prosíííím,nevíte někdo jak se pečou macrons??Jako jestli s tim máte někdo zkušenosti a mohli byste mi na to dát recept a pár rad??Dejte vědět do komentů prosííím:)
Tak snad se vám článek líbil a teď tu máte pár obrázků k tématu:Pa u dalšího článku!!
:*


Liebster Blog Awards

9. března 2014 v 20:02 | -D |  Mix
Hallo!!
Omlouvám se za malou aktivitu,ale začali mi jarňáky!!Yes!A tak nemám moc času-předem se omlouvám za obíhání a přidávání článků!!:/ Bude to asi mizérie:p...Kapitolka snad během týdne přijde-jen si počkejte:D
No a dneska budu dělat článek,ke kterému mě nomilovala Brunett!:D Díky moc:D Asi nad tím strávím hodně času-toto je má 1. nominace,tak uvidíme,co dovedu.Doufám,že se vám to bude líbit:)Pravidla snad všichni znají a tak jdeme na to!

10 faktů o mě:

-Kejchám a smrkám nenapodobitelným způsobem:D Nechtějte mě nikdy slyšet kýchat,protože dostanete infark.Vážně nepřehánim:D
-Pálivá jídla-to je moje:P...Bože kari a chilli miluju nejvíc <3..
-Strašně moc chci v životě něco dokázat!Chci,aby si mě lidi jednou pamatovali.Prostě zapsat se do historie a nebýt zapomenuta.
-Mluvím a zpívám ze spaní nehoráznym způsobem:D.Brácha(6) má pokoj vedle a dycky si prej v noci ze spaní povidáme.
-Chci být řečněník.Baví mě mluvit před lidmi,ale většinou se toho bojím a mluvím přerývavě.Když však mluvím o něčem,čemu vim,že rozumim a orientuju se v tom,tak jsem v sedmym nebi!
-Nemám ráda Němce a Rusáky,Německo a Rusko,němčinu a ruštinu...Je to jednak kuli historii a taky mi prostě ty země nejsou sympatický.Ty lidi a to všechno..Prostě ne.(Vim,že je to asi trochu zastaralý a pošetilý,ale prostě to tak mam.)
-Chci procestovat svět!Nevynechat ani jeden kontinent.Asie(Indie,Japonsko,Thajsko),Afrika(Keňa,JAR,Madagaskar), Austrálie(Sydney<3),Amerika(celej sever!,Karibik,Mexico) a Evropa je jasná:D(celá).
-Miluju J.K. Rowling a Richelle Mead-dvě nej autorky!!
-Jsem mega fanoušek krasobruslení!!Dřív jsem krasobruslila,ale ze zdravotních důvodů jsem musela skončit..Ale každej rok mi neunikne ani jedno MS ani ME.
-Bojim se tmy a někdy pavouků(Jako malá jsem je zbýrala a udělala jim terárko.Pak sem je omylem nechala usmažit na slunci a od tý doby se jich bojim:D.Jo a maj i hrob u nás za domem!)

Otázky od Brunette girl:

1.Která květina by tě nejlépe vystihla?Oh těžná otázka.(Jelikož se v květinách moc nevyznám:D)Ale asi růže-je červená(jmenuju se tak:D),někdy píchá,ale dokáže být i příjemná.
2.Kniha,která tě za celý tvůj život nejvíce zaujala a zatáhla do příběhu?Jednoznačně Vampýrská akademie(Vyjde 6.března v kinech i jako film).Je tam tolik detailů,které až nakonci začnou dávat smysl a autorka vám vždycky připraví nečekaný zvrat!Doporuči těm,kteří to nečetli!
3.Do you like english tea?:D No,I love it!!<3
4.Vadí ti Němci,nebo z nich máš špatný pocit?No ač vůbec ne chválně jsem se tu o tom už zmínila.Nemám je vůbec ráda a vím,že ty jsi poloviční Němka a taky jseš vyjímka,co potvrzuje pravidlo!:*
5.Proč ti vadí??(Pokud ti vadí)Už to tu bylo řečeno-kvůli historii(Asi trochu pošetilé-vím),ale také jejich způsob života a postavení toho státu v dřívějších dobách i dnes.Jejich názory a to všechno...No je to na dlouhou diskusi.
6.Který člověk ti nejvíce chybí v tvém životě??(Ať už jsi ho ztratil/a jakkoliv)Těžké moc...To nejde jentak říci. Samozřejmě mi chybí všichni mí zeslulí příbuzní i chlupáči.Ale nejvíce mi chybí asi ten můj pravý starý táta(Je tu se mnou,ale není už takový,jaký býval.)
7.Česká kuchyně nebo exotická??No nejspíš exotická.Ráda stále ochutnávám nové věci a miluji pálivé!(kari,chilli)Takže exotika.
8.Tvá nejoblíbenější aplikace na mobilu?Asi Snapchat:D Mám jich hodně ráda(twitter,instagram,vine,weheartit,...)Ale snapchat vítězí:D.
9.Nejoblíbenější beauty vlogerka či blogerka?Za vlogerky mám ráda Zoellu,Bethany,Tanyu ..A za blogerky asi Annie a když ty píšeš takový článek,tak samozřejmě tebe Brunettko:*)
10.Tvůj názor na Milouška?:D(Miloš Zeman dámy a pánové)?Vsadím se,že kdyby byla soutěž o nejhoršího, nejuchlastanějšího,nejtrapnějšího a o nejdvoubradnatějšího prezidenta roku na světě,Česká republika by suveréně dostala 1. místo!Stačí?:D

10 otázek pro nominované:

-Kdyby sis mohla vybrat vlogerku/vlogera,se kterým/kterou bys chtěl/a jet do New Yorku,kdo by to byl??
-U jakého filmu jsi ever nejvíce brečel/a?
-Radši vstáváš, nebo usínáš?
-Kari X chilli ?? Když už tak kdo?
-Oblíbená autorka/autor?
-Když se ti chce bulet,jakou písničku si pustíš?
-Twitter,Instagram,Snapchat,We heart it-seřaď od nejoblíbenějšího.
-Oblíbený citát?
-Jaký druh filmu upřednostňuješ?(scifi,komedie,..)
-Na kterém kontinentě bys chtěl/a strávit zbytek života?

Tak snad teď o mě víte více a nezačali jste mě nesnášit kuli mím názorům:D Doufám,že se vám článek líbil:)
A dále nominuji tyto dívenky:
Annie
Steeeva
Charlleen
Markéét
Perla

Pokud k tomu chováte vážně velkou nechuť ,nemusíte pokračovat,ale snad budete:)
Loučím se s vámi!Pá snad brzy!:*
-D


My room change

6. března 2014 v 17:05 | Me |  Mix
Hey!!
Dnešní článek se bude týkat mého pokoje a jeho proměny.Jelikož mi bude na konci června 15,tak mám domluveno,že bude provede komplet rekonstukce mého pokoje.Například podlaha-místo koberce konečně lino!Bude se malovat,nová postel,všechen nábytek,zrcadlo,doplňky..Prostě vše!
Na základě toho jsem se rozhodla,že když už tak už.Tím myslím,že když se konečně po takové době bude můj pokoj kompet měnit,musí to být ve velkém stylu!!A tak doslova chci aby můj pokoj byl tématický-byl zařízen do určitého stylu.Přemýšlela jsem o čtyřech nápadech a nemohla si vybrat.Moje poslední verze zní-Romantika(co tím myslím,vysvětlím později).Ale napadlo mě,proč nenechat hlasovat vás???Ráda bych,aby jste mi poradili a tak prosím zhodnoťte mé nápady,dejte vědět do komentů a hlásněte pro svého favorita.
Tady jsou mé čtyři nápady pro letošní Room change!

1.Londýn-Hodně lidí si třeba zařídí pokoj po vzoru určitého města a to je myslím dobrá inspirace.Moje jedno z nejoblíbenějších měst je Londýn.Další důvod,proč jsem si ho vybrala taky je,že se dá dobře spracovat.Slyšela jsem třeba o holce,co si nechala udělat skříň jako telefoní budku-super nápad!Nebo mě napadla tapeta s Big Benem,vlajkou nebo třeba s pohledem na celý Londýn!(Menší vsuvka-určitě chci tapety spíš než výraznou barvu.)Dalo by se to zkrátka nádherně vymyslet!Londýn se dá vystihnout nejrůznějšími způsoby a ve formě ložnice by to bylo super.Samozřejmě pokoj by byl v barvách-bílé,černé a červené(telefoní budky).A to je nevýhoda-o červené se totiž říká,že je to dráždivá barva.Tutíž není ke spánku moc dobrá.No zhodnoťte už samy:

-tahle tapeta <3

2.New York-Další nápad je na stejném principu defakto,ale s tím rozdílem,že místo Londýna se myslí New York.Opět pro New York mi přijdou typické žluté taxíky.Takže náměty na tapety jsou mrakodrapy,taxíky,pohled na celé město shora,fotky různých významných památek či co..Prostě vše ,co vypovídá o New Yorku.Barvy by byli tentokráte-bílá,černá a žlutá.Žlutá není sice jedna z mých nejmilejších barev,ale zase se nedá říct,že bych s ní měla nějeký problém.Co myslíte vy?


3.Romantika-Abych upřesnila,co si pod tímto pojmem představuju:
Barvy-ani béžová,bílá,světle růžová,pastelové barvy,..
Nábytek-V takovém tom "starobylém stylu".Jako popraskané!Starší skříně,stoly atd...(Ale tak jako uměle starší,módně starší)
Tapety-Asi květinové,mraky,různé jednoduché vzory a ve světlém odstínu.
Doplňky-Kytky!Ale spíš řezané a taky usušené.Prostě spousta usušených růži ve vázách.Svíčky,plastové písmena(viz článek o Valentýnských dekoracích http://false-red.blog.cz/1401/valentine-decoration ),srdce z puclí,světýlka(bílá) a hlavně taky polštáááře!Začala sem být blázen do polštářů a začínám je zbýrat!Chci do pokoje větší postel(lůžko a půl) a chci jí mít plnou polštářů!!
Snad jsem trochu popsala,co tím myslím.Obrázky vám snad ještě trochu napoví.
4.Moderna-Všechny moderní zaoblené tvary a jednoduchost.Je to téměř opak romantiky:D...A taky má u mě nejménenší pravděpodobnost výhry.Ale přece jen chci znát váš názor:).Barvy bych v tomto případě chtěla asi do červena,bíla a černa.Tapety by byli nejspíš geometrické barevná tvary jinak nevím...Živé květiny,lampičky a elektronika-vše desingové.Bílá křesla.Velká zrcadla.Tak co na to říkáte??Doufám,že se vám článek líbil a že mi poradíte:D...
See you later,bye!:*